+48 91 30 787 30

2017-11-27

Dzielni pacjenci!


Dzielni pacjenci!

Wizyta u stomatologa to stres dla dorosłych, a co dopiero mają powiedzieć małe dzieci. Ale często to właśnie dzieci są naszymi najdzielniejszymi pacjentami. Zazwyczaj do pierwszej wizyty u dentysty, tzw. wizyty adaptacyjnej przygotowywane są przez samych rodziców. W jej trakcie lekarz stomatolog oprowadza je po gabinecie, zapoznając je ze sprzętem oraz omawiając z nimi w ciekawy i przystępny sposób czynności jakie będę wykonywane.

Nasz personel medyczny ceni najmłodszych pacjentów i przygotował dla nich wyjątkową ofertę:

Gorąco zachęcamy wszystkich rodziców i dzieci do regularnych wizyt u stomatologa dziecięcego, ponieważ wczesna profilaktyka stomatologiczna daje największe szanse skutecznej ochrony przed poważnymi chorobami jamy ustnej i dziąseł. Nasz wykwalifikowany personel lekarski zadba w najlepszy sposób o Państwa pociechy. Gwarantujemy pełną satysfakcję każdego małego pacjenta:).

Czekamy na naszych najmłodszych pacjentów w Stargardzie przy ul. Stefana Okrzei 2/A, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 19.00. Więcej informacji o stomatologii dziecięcej udzielimy także telefonicznie pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i +48 791 653 570.

Zapraszamy!

«powrót