+48 91 30 787 30

2018-03-24

Zdrowa i świeża skóra


Zdrowa i świeża skóra

Niezależnie od wieku każdy z nas chce mieć zdrową i świeżo wyglądającą skórę. Czasami taki efekt trudno jest osiągnąć samemu w domu dlatego po radę i profesjonalne usługi udajemy się do lekarza medycyny estetycznej. A jakie zabiegi polecamy w Parkowej, aby osiągnąć takie efekty?

Jedną z naszych propozycji są zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, popularnie zwanej botoksem. Botoks wstrzykuje się w tkankę mięśniową, która ulega paraliżowi mięśni odpowiedzialnych za zmarszczki w miejscach takich jak czoło czy okolice oczu. W efekcie otrzymujemy wygładzoną skórę, która (co najważniejsze) nie zmienia wyglądu naszej twarzy, a jedynie ją odmładza. Należy wspomnieć, iż zabieg jest prawie bezbolesny, a wygładzoną skórą możemy cieszyć się nawet do 4-6 miesięcy lub więcej, w zależności od indywidualnych cech organizmu pacjenta. Po całkowitym wygaśnięciu działania toksyny botulinowej, zabieg można bez problemu powtórzyć.

Z kolei zastosowanie kwasu hialuronowego zahamowuje procesy starzenia i przywraca jedrność i gęstość skóry. Ponadto ma on działanie rewitalizacyjne i pełni funkcję antyrodnikową. A czym jest kwas hialuronowy? Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka ale z wiekiem stopniowo zmniejsza swoją zawartość w skórze powodując utratę jej elastyczności. Wtedy też pojawiają się pierwsze zmarszczki, a usta i policzki tracą swoją jędrność i objętość. Dlatego w miejsca te wstrzykuje się glikozoaminoglikan, który przywraca wszystkie pierwotne funkcje. Skóra staje się odświeżona i młoda.

Nasi lekarze medycyny estetycznej polecają Państwu najwyższej jakości zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoksu lub kwasu hialuronowego. Zabiegi wykonujemy bez użycia skalpelu, szybko i bezpiecznie.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz do rejestracji telefonicznej pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i +48 791 653 570.

Bądźmy zdrowi i piękni na wiosnę!

«powrót