+48 91 30 787 30

2018-12-21

Kolorowe wypełnienia dla dzieci


Kolorowe wypełnienia dla dzieci

Kolorowe wypełnienia dla dzieci to trwałe światłoutwardzalne wypełnienia kompozytowe. Kolorowe plomby specjalnie dostosowywane do zębów mlecznych maluszka w taki sposób, aby stopniowo uwalniał się fluor wzmacniając strukturę zęba. Po nałożeniu takiego wypełnienia nasze dziecko może od razu jeść i pić.

Wypełnienia te dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Najczęściej są to kolory dostosowane do dziecięcych preferencji: niebieski, różowy, zielony, fioletowy, pomarańczowy, czerowny, złoty czy srebrny, często z połyskującymi drobinkami. Lekarz stomatolog, najczęściej po konsultacji z najmłodszym pacjentem, przystępuje do troskliwego założenia wypełnienia kompozytowego, kompomerowego lub należącego do grupy nowoczesnych giomerów.

Gabinety Parkowa dla naszych najmłodszych pacjentów przygotowały atrakcyjną ofertę kolorowych wypełnień, z którą oczywiście zapoznać się można podczas wizyty w gabinecie. Ponadto oferujemy maluchom żelowe znieczulenia o różnych smakach, które zdecydowanie umilą pobyt na fotelu dentystycznym. A całą wizytę w naszych gabinetach zapamiętają jako wspaniałą przygodę dzięki profesjonalnej opiece medycznej, doświadczonej opiece lekarskiej jaką daje specjalista stomatologii dziecięcej Karolina Węsierska oraz prezentom dla dzielnego pacjenta.

Jeśli nie byliście Państwo wcześniej u nas, to zapraszamy serdecznie na pierwszą wizytę adaptacyjną. Warto zaszczepić "miłość" do swojego lekarza dentysty od najmłodszych lat.

Czekamy na Państwa w naszych gabinetach w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A oraz pod numerami telefonów +48 91 30 787 30 i kom. +48 791 653 570.

Kolorowy świat wypełnień czeka!

Polecamy.

«powrót