+48 91 30 787 30

2019-01-24

Mezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczek


Mezoterapia igłowa - delikatna i wszechstronna niechirurgiczna metoda usuwania zmarszczek

Gabinety Parkowa zachęcają Państwa do skorzystania z niechirurgicznej metody usuwania zmarszczek jaką jest mezoterapia igłowa. Metoda ta pozwala na przywrócenie jędrności i spójności skórze w okolicach twarzy, oczu i szyi. Zabieg ten dodatkowo odbudowuje, odżywia i regeneruje skórę w miejscach wskazanych przez lekarza medycyny estetycznej. Najczęściej stosowany jest w kuracjach liftingujących i nawilżających.

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu w skórę substancji odżywczych w miejsca potrzebujące interwencji lekarskiej za pomocą specjalnych mikroigieł. Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej to mieszanki substancji regenerujących oraz rewitalizujących (odmładzających). Do mezoterapii używamy również osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z krwi własnej pacjenta.

Gotowe koktajle zawierają:

Gabinety Parkowa polecają mezoterapię igłową jako skuteczną metodę walki z wiotkością skóry i widocznymi zmarszczkami. Dobra kondycja skóry, jej nawilżenie i jędrność w naturalny sposób poprawiają wygląd i pozytywnie wpływają na samopoczucie naszych pacjentów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegów z zakresu mezoterapii igłowej na naszej stronie oraz na miejscu w gabinecie w Stargardzie, ul. Stefana Okrzei 2/A.

Dodatkowych informacji o zabiegu uzyskają Państwo również pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i +48 791 653 570.

Poprawa skóry na wiosnę tylko u nas!

Zapraszamy.

«powrót