+48 91 30 787 30

2019-01-31

Bezpieczne zabiegi nićmi PDO i PLLA


Bezpieczne zabiegi nićmi PDO i PLLA

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu mają konkurencję w postaci nici PDO i PLLA. Zabiegi z użyciem nici coraz śmielej wkraczają do gabinetów odnowy i medycyny estetycznej. Nici PDO i PLLA zostały wymyślone w Korei Południowej i ich zastosowanie bardzo szybko zdobyło popularność na całym świecie.

Pomysł był bardzo prosty - wprowadzić pod skórę rozpuszczalną nić, która pobudzi stymulację kolagenu i fibroblastów. Dzięki temu nasza skóra ma być bardziej napięta i gładka. Zmarszczki zanikną i podnosi się owal twarzy skutkując tzw. "lifingiem" skóry.

Nici dzielimy na biorewitalizujące i liftingujące.

Bezpieczeństwo stosowania nici PDO polega na tym, że nici wytworzone są z materiału o nazwie polidioksanon, który od wielu lat używany jest przez lekarzy specjalistów: ginekologów, okulistów, czy chirurgów. Jest on materiałem bezpiecznym dla naszego organizmu. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE I KFDA, który upoważnia go do stosowania na całym terenie Unii Europejskiej.

Polidioksanon (PDO) to silne włókno syntetyczne, które rozpuszcza się w tkance po ok. 8 miesiącach, a nici PLLA składające się z kwasu mlekowego po ok.12 miesiącach. Ale najważniejsze jest to, że efekty odmłodzonej skóry widoczne są przez kolejne 2 lata.

Wskazania do wykonania zabiegów nićmi PDO na twarz to:

Zalety zabiegu to:

Zabieg nićmi PDO jest bezbolesny. Polega na wprowadzeniu sterylnej, bardzo cienkiej igły lub kaniuli zaopatrzonej w nić w partie wymagające poprawy. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz szczegółowo omawia całą procedurę. Zabieg zalecany jest osobom dorosłym z widocznymi defektami skóry. Przeciwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, okres karmienia piersią, zaburzenia krzepliwości krwi, choroba nowotworowa i otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry.

Oferta Gabinetów Parkowa z zakresu medycyny estetycznej obejmuje m.in. bezpieczne i wysokiej jakości zabiegi nićmi PDO liftingującymi i biorewitalizującymi.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu podczas konsultacji lekarskiej w naszych gabinetach oraz telefonicznie pod numerami telefonów: +48 91 30 787 30 i +48 791 653 570.

Nici PDO i PLLA to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej.

Polecamy.

«powrót