+48 91 30 787 30

  Mezoterapia

mezoterapia stargard Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo lub cechujące się mało estetycznym wyglądem.

Roztwory do mezoterapii to zazwyczaj mieszanka substancji regenerujących oraz rewitalizujących (odmładzających), zwanych koktajlami. Zawierają one unikalny skład łączący w sobie kwas hialuronowy, polinukleotydy (naprawiają uszkodzone DNA skóry), mannitol, witaminy i inne substacje o działaniu regenerującym.

Taki skład zapewnia znaczne odmłodzenie, biorewitalizację, nawilżenie skóry i pobudzenie jej do samoodnowy.

Pracujemy wyłącznie na preparatach najwyższej jakości: Plinest Fast, Plinest, Newest, Ialest, Skin R, Skin B, Cytocare 502/516/532, Cytocare S Line

mezoterapia stargard

Dzięki śródskórnym iniekcjom tych aktywnych preparatów zwiększa się metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza) oraz poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej. Przewaga mezoterapii nad innymi metodami polega m.in. na tym, że substancja lecznicza jest aplikowana dokładnie w miejsce, które poddawane jest leczeniu.

Za pomocą mezoterapii możliwym staje się dotarcie do odpowiednich warstw skóry substancji, które w znaczący sposób wpływają na poprawę jej funkcji. Dostarczane w ten sposób preparaty uzupełniają to czego aktualnie brakuje w zmienionych chorobowo miejscach.

Dzięki substancjom stosowanym w mezoterapii dochodzi do poprawy metabolizmu komórek, stymulacji fibroblastów, produkcji kolagenu i elastyny, poprawy mikrokrążenia, prawidłowego odżywienia skóry oraz zwiększeniu metabolizmu komórek tłuszczowych.

Duża popularność tej metody wynika również z długotrwałych i szybko widocznych efektów terapii, poprawiających wygląd i ogólną kondycję i skóry co w naturalny sposób wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.


mezoterapia stargard

Mezoterapia jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki oraz przywraca gładkość skórze. Zabiegi mezoterapii dają również świetne efekty w odmładzaniu okolicy oczu i powiek - można zwiększyć gęstość, napięcie i nawilżenie tej okolicy i odmłodzić spojrzenie o kilka/kilkanaście lat.

Jeżeli wcześniej wykonywane były zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym usieciowanym - mezoterapia igłowa znacznie wydłuża widoczne efekty wolumetrii i wypełniania zmarszczek.

Zabieg mezeterapii jest wykonywany wyłącznie przez lekarza. Pierwszym etapem procedury jest wywiad medyczny, ktory pozawala wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Następnie po usunięciu makijażu z poddawanej leczeniu okolicy na około 20 min. nanosi się krem zawierający środek znieczulający.

Odpowiednio dobrany koktajl substancji leczniczych jest wstrzykiwany do skóry na głębokość ok. 3-4 mm za pomocą mikronakłuć. Obowiązują przy tym wszystkie zasady aseptyki. W trakcie zabiegu odczuwa się niewielki ból który można zminimalizować znieczulając skórę przed zabiegiem (krem Emla) lub schładzając miejsce iniekcji.

Kuracja bardzo intensywna powinna być powtórzona 3-krotnie co 21 dni, podtrzymywanie efektów to 1 zabieg co 45-60 dni - wtedy efekty są najlepsze. Dobre efekty daje wykonanie mezoterapii iglowej około 2 tygodnie przed wyjazdem na urlop gdzie pacjent/ka będzie zażywał/ła kąpieli słonecznych - skóra twarzy nie będzie przesuszona, a opalenizna będzie zupełnie inaczej wyglądać.

Wskazania do zabiegu mezoterapii

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii

Skutki uboczne

Ceny zabiegu zależą od ilości i rodzaju zużytych preparatów

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie znaki i nazwy handlowe zamieszczone na stronie są znakami zastrzeżonymi i służą jedynie identyfikacji produktów. Zdjęcia oraz materiały dotyczące wszystkich produktów zamieszczonych na stronie www.klinikaparkowa.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.