+48 91 30 787 30

  Nasz Zespół


Przemysław Ukleja

Lekarz dentysta

Przemysław UklejaPrzemysław UklejaPrzemysław Ukleja
Ukończył z wyróżnieniem Pomorski Uniwersystet Medyczny w 2012 roku. Ekspert w programie "Edukacja dla pracy" w 2013 roku, współtwórca obowiązującego suplementu do dyplomu asystentki i higienistki stomatologicznej. Zawodowo interesuje się stomatologią mikroskopową oraz periodontologią. W pracy kładzie szczególny nacisk na kompleksowe podejście do leczenia oraz dobre rozumienie się z pacjentem. Interesuje się siatkówką, wszelkiego rodzaju grami oraz literaturą fantastycz... więcej»

Karolina Węsierska

Lekarz dentysta, dr n. med., specjalista z zakresu stomatologii dziecięcej

Karolina WęsierskaKarolina WęsierskaKarolina Węsierska
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od 2006 roku związana z Zakładem Stomatologii Dziecięcej PUM, gdzie przyjmuje małych pacjentów i uczy studentów. W roku 2012 obroniła pracę doktorską na temat: "Stan narządu żucia i potrzeby lecznicze chorych na nerwiakowłókniakowatość typu 1". W 2014 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii dziecięcej. Jest członkiem towarzystwa IAPD (International Association of Paediatric Dentistry). Ma świetny... więcej»

Marta Dominiczak-Tyrpa

Lekarz dentysta

Marta Dominiczak-TyrpaMarta Dominiczak-TyrpaMarta Dominiczak-Tyrpa
Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z roku 2007. Interesuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Zawsze uśmiechnięta i życzliwie nastawiona do pacjentów. Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach stomatologicznych. Prywatnie pasjonuje się narciarstwem i lekkoatletyką. ... więcej»

Renata Samulak-Zielińska

Lekarz dentysta, dr n. med., specjalista z zakresu periodontologii

Renata Samulak-ZielińskaRenata Samulak-ZielińskaRenata Samulak-Zielińska
Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2004 roku. W 2007 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych, zaś w 2013 roku tytuł specjalisty periodontologii. Interesuje się leczeniem regeneracyjnym w chorobach przyzębia a także estetyką tkanek miękkich wokół zębów i implantów. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3 następne »