+48 91 30 787 30

  Nasz Zespół


Jadwiga Zbroja-Ilcewicz

Lekarz dentysta

Jadwiga Zbroja-IlcewiczJadwiga Zbroja-IlcewiczJadwiga Zbroja-Ilcewicz
W 2009r. uzyskała z wyróżnieniem dyplom technika dentystycznego. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu w Szczecinie. Ukończyła studia na wydziale stomatologicznym również z wyróżnieniem. Finalistka Międzynarodowego Konkursu Anatomicznej Odbudowy Zębów Techniką Warstwową wg Lorenzo Vaniniego. Praca stomatologa sprawia jej ogromną przyjemność. Chętnie współpracuje z małymi pacjentami, jak i dorosłymi. ... więcej»

Marta Kaca

Asystentka stomatologiczna

Marta KacaMarta KacaMarta Kaca
Bardzo pomocna, zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Asystuje do zabiegów, jest odpowiedzialna za sterylizację i dba o czystość. Opowiada za pierwszy kontakt z naszymi pacjentami, umawia na kolejną wizytę i zawsze chętnie służy pomocą. Prywatnie interesuje się Iberystyką. ... więcej»

Barbara Kiernicka

Asystentka stomatologiczna

Barbara KiernickaBarbara KiernickaBarbara Kiernicka
Absolwentka U.S. oraz Studium Medycznego "Medica". Z zawodem asystentki stomatologicznej związana od roku 2010. Pogodna, energiczna, zawsze chętna do pomocy. Bardzo lubi dzieci dlatego świetnie odnajduje się w pracy z najmłodszymi pacjentami. Prywatnie miłośniczka fotografii, turystyki górskiej i krajoznawczej oraz joggingu. ... więcej»

Monika Baryło

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego z 2013r. oraz TEB - Edukacji o kierunku "Asystentka Stomatologiczna" z 2017r. Zza biurka naszej recepcji przywita Państwa uśmiechem. Zawsze służy pomocą oraz wyczerpującą informacją. Ponadto asystuje do zabiegów oraz dba o czystość. Prywatnie żona i mama. ... więcej»

« poprzednie 1 2 3